...............................................................................................................................................................foto: Lubomír Tomeček ©

Hostili nás v Libhošti

26. října 2008 v 11:19 |  SK Karlovice
Pěkně, ale dost zima, bylo v Libhošti na posledním podzimním KŽ. Louka, na které byl start i cíl, nabídla dobrou možnost shromaždiště, zvítězil však prostorný sál a příjemná restaurace. Takže doslova...hostili nás v Libhošti. V samotném závodě se líbil běhavý, fyzicky nepříliš náročný terén, pro ukončení sezony velmi vhodný, včetně přiměřené stavby tratí. Osobně mi vyhovovala i dobře čitelná mapa. Z našich borců vyhrál Ivoš, já byl druhý, Karel devátý , Ivan třináctý, Vendulka šestnáctá, dobře běžel i Luboš. Pod jeho vedením se taky dařilo závodníkům SG Vrbno. Nejúspěšnejší byla Lenka a Tomáš, druhé a třetí místo, třetí byla taky Jana, Nela byla sedmá, Lída šestá , Martin osmý a Pavla osmá, ve veteránech běžel dobře Honza Zaoral sedmé místo. Nelépe, na pohled i ve výsledcích, vypadali borci z Třince, Ostravy a Opavy. Pěkné rozloučení s letrošním OB na severní Moravě.


V hlavních kategoriích obsadili stupně vítězů... v ženách... Sara Nožková, Kristýna Klajblová a Šárka Kašparová... v mužích...Michal Besta, Jiří Vlach a Ondřej Pavlačka. Na dalších fotkách jsou potom nejzkušenější ženy a nejmladší účastnice závodu Vendulka Kujová z Karlovic, se svým šťastným otcem Ivanem, bývalým výborným atletem z Brna, nyní nadšeným orientačním běžcem.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama