...............................................................................................................................................................foto: Lubomír Tomeček ©

Zimní liga

22. listopadu 2008 v 20:00 |  SK Karlovice

Orientační biatlon v Havířově byl perfektní. Dokonalá instruktáž, pěkné tratě, obětaví pořadatelé. Vedle kratší a delší kombinace scorelauf...middle...scorelauf, / tečky znamenají "orientační střelnice"/, přilákaly některé závodníky i klasické tratě. A tedy spokojenost všech účastníků opravdu veliká. Výsledky jsem zatím neprostudoval, ale nejlepší byl asi Jirka Vlach. Z naší výpravy Lenka. Dobře běželi Tomáš a Karel. Já jsem v zápalu fotografickém propásl start, a navíc špatně "střílel", dělal mapové chyby, a taky pomalu běžel. Med sice slízali jiní, ale vzpomínky ve mně zůstaly velmi sladké. /Nejlepší borci získali místo diplomů kvalitní med/.

Takže výsledky jsem již prostudoval a vítězi v jednotlivých kategoriích jsou: Lucie Weissová, Jiří Vlach, Anežka Nováková, Jiří Ryšavý, Jana Gřešková, Otakar Maceček, Andrea Austerová a Pavel Wita.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama