...............................................................................................................................................................foto: Lubomír Tomeček ©

Duben 2009

Úspěch v Maďarsku

27. dubna 2009 v 12:27 SG Vrbno
Velkých mezinárodních závodů MTBO světové série WRE v Maďarsku, se zúčastnila česká reprezentace. Výborných výsledků dosáhl náš trenér OB a lyžování. Po devátém místě na krátké trati se Luboš ještě zlepšil a na dlouhé trati zvítězil a dosáhl tak již pátého vítězství ve Světovém poháru.


V sobotním krajském přeboru OB nejlépe zaběhla Lída, skončila na čtvrtém místě, velmi dobře běžela taky Bára.

Krajský přebor - Podolánky

26. dubna 2009 v 20:49 SK Karlovice
V sobotu jsme v silné sestavě vyrazili na Čeladnou. Jitka, Blanka, Vendulka , Miluška, Karel , Zbyněk, Ivan a Ivoš podali standartní výkony a na těžkých tratích nezklamali. Na přední místa zaútočila taky skupina vrbenského gymnázia. Druhá místa obsadili Pavla, Lenka, Eva, Jitka,Tomáš a Filip, třetí byl Jakub. Z početné skupiny mladších, byly tentokrát nejlepší Lída a Bára. Pěkné prostředí, těžký terén. Další závody Opava.Z vrbenského kritéria

26. dubna 2009 v 16:55 SG Vrbno
Dnes cyklisté kroužili Vrbnem. Tak jsem udělal pár fotek, ale výsledky budou na Drakovi.


"Valná" schůze OB

24. dubna 2009 v 20:16 SK Karlovice
Po zimním spánku, sešli jsme se v plném počtu v Pensionu u Řeky. Protože léta obrozenecká "popřevratová" již vyšuměla, byla to prostě výroční schůze. Předseda Karel přednesl zprávu o činnosti, Miluška zprávu o hospodaření, Ivan slíbil že začne po šedesátce trénovat, Jitka vzpoměla na medaile z biatlonu, Polda jak mazával na závodech i třiceti děckám, /ještě já se Slávkem/ , a mladí svorně přitakávali. První závody jsou v Čeladné a všichni se těší. Fotky připomenou prostředí u pensionu.


Medailisté

23. dubna 2009 v 22:27 Orienteering
Vyhlašování výsledků bylo i při velkém počtu kategorií zatím z těch nejlepších, které jsem měl možnost vidět. Dokonce myslím, že bylo speciálně nacvičené a jednalo se v podstatě o sportovní výkon celé skupiny dekorujících.


Jen tak

22. dubna 2009 v 23:27 Orienteering
Asi proto, že Tři mušketýři byli vlatně taky čtyři, má moje trilogie nakonec čtyři části. Mezi závod a vyhlášení vítězů jsem vsunul několik fotek "jen tak".Dvě hodiny v lese

20. dubna 2009 v 22:52 Orienteering
Druhou část trilogie ze závodu v Šumperku tvoří fotky z lesa. Třetí část bude až ve čtvrtek nebo v pátek. /Musím totiž velmi tvrdě trénovat, byl jsem poslední/.


Ještě mám fotky po závodě a z vyhlášení.

Mistrovství Moravy

19. dubna 2009 v 22:11 SG Vrbno

Morava zná svoje Mistry. Jsou to Jindra Hlavová a Marek Cahel, ve štafetách pak muži VIC a ženy KON. Z našich byla Monika druhá, Honza třetí, Karolínka čtvrtá, Pavla čtvrtá, Jirka čtvrtý, Eva pátá, Richard pátý a Jakub sedmý. Fotky zatím ze startu.

Přerov 12.4.2009

17. dubna 2009 v 20:31 SG Vrbno
Dalšího úspěchu dosáhla studentka SG Eliška Sýkorová , když na krajském přeboru dorostu v Přerově získala bronzovou medaili. Fotografie jsou z tréninku a jsou na nich všechny čtyři úspěšné vrbenké stolní tenistky.


Čeřínek ještě po deseti letech

13. dubna 2009 v 15:56 SG Vrbno
Před deseti lety jsem byl na Čeřínku coby trenér SG. Nyní víceméně jako návštěvník. Trenéři Richard Klech a Luboš mladší, měli objednáno dobré počasí a terén je na Čeřínku výborný. Soustředění tedy proběhlo k všeobecné spokojenosti a z průběhu štafet je pár fotek. Závod zpestřila taky účast silné "norské" štafety.Poháry jsou ve Vrbně

10. dubna 2009 v 22:01 SG Vrbno
Vrbenští stolní tenisté získali poháry hned tři. V Polsku získalo drustvo ZŠ pohár Euroregionu Praděd, první místo získala i děvčata TJ Sokol v krajském přeboru starších žákyň, pohár za první místo získaly též ženy TJ v divizní soutěži. Na těchto výsledcích se podíleli: Martina Chlebcová, Soňa Mojžíšková, Lenka Slavíková, Eliška Sýkorová, Natálie Vlčková, Tereza Kopfová, Tereza Pántlíková, Miroslav Tuška, Radek Lichnovský, Pavel Kunst a Dalibor Franek. Vedoucí žákovského družstva je Dita Vlčková a hlavním trenérem Lev Fotopulos / Johny). Gratulujeme.