...............................................................................................................................................................foto: Lubomír Tomeček ©

Lubomír Tomeček opět vícemistrem světa

13. srpna 2009 v 19:17 |  SK Karlovice
Mistrovství světa na horských kolech probíhá v Izraeli. Orientačně velmi náročné tratě, kameny, prach a úmorné vedro... to je stručný popis, další informace až po návtatu. Člen našeho oddílu OB /v MTBO závodí za A team NOVO Bruntál/ dosáhl dnes na světovou medaili. Tentokrát spolu s Radkem Lacigou a Jiřím Hradilem, opět jako již osvědčený finišmen české štafety. Stříbrná medaile je velkým úspěchem, a v širokém startovním poli o ni naši reprezentanti svedli veký souboj s favorizovanými štafetami Ruska, Finska, Dánska, Švýcarska, Estonska a Rakouska. Zvítězilo Rusko, třetí byli Finové. Naše ženy skončily, rovněž po velkém boji, na čtvrtém místě. Zvítězilo Rakousko před Švýcarskem a Ruskem.
Fotografie z minulého Mistrovství ČR je rovněž s Jiřím Hradilem /TZL/, který je na MS ve velmi dobré formě a získal ještě stříbro na střední trati. Blahopřejeme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama