...............................................................................................................................................................foto: Lubomír Tomeček ©

Byl to úspěch plný...

27. září 2009 v 13:26 |  SK Karlovice
Vyhlašování výsledků proběhlo "Pod břízou" za nadšených ovací asi tisícovky příznivců OB /alespoň tak mi ten počet přišel, když jsem opět po létech stoupal na stupně vítězů/.
Umístění našeho teamu: Blanka /2/, Jitka /5/, Alena /2/, Karel /5/, Ivan /11/ a já /3/. Z vrbenských borců byli na bedně Pavla /1/, Richard /2/ a Jana /3/. Celkovými vítězi a držiteli krásných pohárů se stali Marie /TRC/ a Daniel /STE/.

Největší úspěch měli u pořadatelek při vyhlášení "pětačtyřicítky", gratuluji svým přemožitelům v pětapadesátkách /protože při focení jsem to nestihl/, některým borcům zátěž nestačila a tak si přidali nějakou tu stovku km na horském kole, a zatím co Lída, Bára a Pavla šly na zmrzlinu, podal jsem na chodníku, ve vyprahlém městě, občerstvení zcela vyprahlému poutníkovi, který za to posílá všem orienťákům toto krásné , podzimní srdce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama